به وب‌سایت دستگاهچی خوش آمدید!

ما در دستگاهچی با افتخار تلاش می‌کنیم تا بهترین و باکیفیت‌ترین دستگاه‌ها و تجهیزات صنعتی را به شما عرضه کنیم. از زمان تأسیس، هدف ما این بوده است که نیازهای متنوع صنایع مختلف را با ارائه راهکارهای مبتکرانه و محصولات برتر برآورده کنیم.

گروه بازرگانی اسدی باعنوان تجاری ” دستگاهچی ” از سال 1391 در زمینه واردات و عرضه انواع تجهیزات صنایع غذایی ، خط تولید و بسته بندی فعالیت خود را شروع کرده است . با توجه به خواسته بحق مشتریان در زمینه کیفیت دستگاه ها و نارضایتی عمیق آنها از دستگاه های موجود در بازار ، ما همیشه به دنبال دستگاه هایی بودیم که بالاترین استاندارد و کیفیت را برای مشتریان ایرانی مان به همراه داشته است تا سرمایه افرادی که در این زمینه مشغول به کار هستند ضایع نگردد .

بر همین اساس ما همیشه خودمان را مقید به همکاری با کارخانه هایی در خارج از کشور مثل ترکیه و ایتالیا کردیم که موفق به کسب گواهی استاندارد معتبر CE اروپا برای محصولاتشان شده اند . علامت CE نشان دهنده انطباق کامل محصول تولید شده با قوانین ، شرایط بهداشتی و استانداردهای تعریف شده در اتحادیه اروپاست ؛ در واقع تمامی محصولات کنترل ، بازرسی و ارزیابی شده ، وهمچنین مطابق با نیازهای ایمنی و بهداشتی و سایر استانداردهای اتحادیه اروپا می باشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *